نحوه آموزش طراحی کارت ویزیت زیبا با استفاده از اشیاء هوشمند در فتوشاپ
توسط Gianluca Giacoppo11 آوریل 20 مشکل: مشکل مبتدی طول: زبانهای زبانی:
محصولات MockupAdobe PhotoshopPhotographyRououchingTemplatesDonstruction
تصویر محصول نهایی
آنچه شما ایجاد خواهید کرد
در این آموزش ماکت کارت ویزیت قابل ویرایش را با استفاده از تکنیک های بسیار ساده عکاسی و فتوشاپ ایجاد خواهیم کرد. شما می توانید عکس خود را به یک الگوی قابل تنظیم تبدیل کنید تا طراحی خود را با ظرافت نشان دهید.

شما می توانید بسته های مدلهای کارت ویزیت من را با 15 مدل سازی در GraphicRiver پیدا کنید.

قالب های کارت ویزیت شیک قالب های Photoshop psd
Mockup چیست؟
mockup یک الگوی قابل ویرایش است که می توانید از آن برای به نمایش گذاشتن ماکت / مدل محصول نهایی خود استفاده کنید: در زمینه طراحی گرافیک ، از آن استفاده می شود تا به مشتریان خود یک پیش نمایش بسیار دقیق از آنچه سفارش داده اند ارائه دهد - در این حالت ، عکسی از آنها کارت ویزیت چاپ شده

یک قالب الگوی psd چیست؟
گردش کار
این مراحلی است که ما برای این آموزش می گذرانیم:

چگونه کارت / بروشور خود را طراحی کنیم. از هر نرم افزاری که ترجیح می دهید استفاده کنید. Illustrator و InDesign هنگام طراحی گرافیک قابل چاپ توصیه می شوند.
نحوه عکاسی از کارتهای ویزیت. کارت های خالی یا هر عنصر لوازم التحریر را روی یک سطح قرار دهید و از آنها عکس بگیرید.
نحوه انتخاب و ویرایش عکس ها در فتوشاپ. بهترین عکس ها را انتخاب کرده و ترکیب را روتوش کنید.
نحوه اضافه کردن اشیاء هوشمند به عکس ها. طراحی کارت با استفاده از این قالب های هوشمند اضافه می شود که به طور خودکار تحولات و فیلترها را بر روی یک تصویر مشخص اعمال می کنند.
شما می توانید هنگام ایجاد هر نوع لوازم التحریر یا مارک تجاری ، از تکنیک های استفاده شده در این آموزش استفاده کنید تا بتوانید بدون نیاز به چاپ واقعی ، به مشتریان خود عکسی از نتیجه چاپ شده نهایی نشان دهید.

همه افراد به ابزارهای حرفه ای عکسبرداری عکس دسترسی ندارند ، اما من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید یک مسخره حرفه ای به دنبال داشته باشید. برای این آموزش شما به Adobe Photoshop CS5 (یا برتر) و بهترین دوربین که می توانید دسترسی داشته باشید (حتی یک دوربین هوشمند هوشمند نیز به طرز شگفت آور کارآمد است).

تبلیغات
1. چگونه کارت ویزیت خود را طراحی کنیم
مرحله 1
هنگامی که شما مجبورید کارت ویزیت استاندارد را طراحی کنید ، کشوری را که باید آن را تحویل بگیرید و قبل از شروع کار خود ، با مشتری خود ابعاد خود را در نظر بگیرید. هر کشوری ابعاد پرکاربرد خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این راهنمای مراجعه کنید.

به احتمال زیاد شما می خواهید سند خود را در Illustrator یا InDesign تنظیم کنید ، زیرا آنها بطور خاص برای فرایند چاپ ایجاد شده اند. با این حال ، فتوشاپ می تواند یک سند چاپ نیز تهیه کند.

اگر دوست دارید در هنگام کار با گرافیک قابل چاپ در Photoshop کار کنید ، می توانید از این اقدامات مفید Photoshop استفاده کنید: آنها بطور خودکار اسناد را در حالت CMYK ، 300DPI ، با اکثر اندازه های چاپی بین المللی استاندارد ، از جمله خونریزی ها (لازم برای فرآیند چاپ) ایجاد می کنند. .

قالب کارت ویزیت PSD با راهنما
گام 2
هنگام ایجاد یک مدل احتیاج به خونریزی و اندازه برش ندارید زیرا می توانید طرح خود را در موقعیت صحیح قرار دهید. با این وجود ، همیشه باید کارت ویزیت را با فرمت برداری ، با رنگهای چاپی طراحی کنید و مقدار خونریزی لازم را در نظر بگیرید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد نحوه طراحی کارت ویزیت ، راهنماهای دقیق تری را ببینید.

برای این آموزش از این طرح ساده ای که آماده کردم استفاده خواهیم کرد.

نمونه طراحی کارت ویزیت
2. نحوه تهیه صحنه و گرفتن عکس از کارت های کسب و کار خالی
وقتی صحبت از عکاسی می شود ، راهنماها و کتابهای زیادی به روند عکس گرفتن اختصاص داده شده است: تنظیم روشنایی ، تنظیم دوربین و غیره. من قصد ندارم وانمود کنم که توضیح کاملی درباره این مباحث گسترده در این زمینه ها ارائه می دهم. چند خط ، اما من به شما مراحل ساده ساده ای را می گویم که باعث می شود عکس شما مناسب باشد ، حتی اگر تنظیم و چراغ ها ایده آل نباشند.

مرحله 1
یک عکس تاریک همیشه بهتر از یک عکس روشن تر است. مقابله با یک عکس غیرمترقبه آسانتر از عکس غیرمستقیم است. برای روتوش یک عکس تاریک بهتر از عکس تیره تر است زیرا در فتوشاپ می توانید اطلاعات را از مناطق سایه تیره تر بازیابی کنید و بعضی از جزئیات گمشده را خیلی راحت تر از مناطقی که بیش از حد روشن است ، آشکار کنید ، جایی که بعضی اوقات همه پیکسل ها فقط هستند سفید ساده

کارت ویزیت سفید روی میز روشن و تمیز

https://maktabtv.com/Courses/visiting-card/
گام 2
همیشه یک یا چند منبع نوری غالب داشته باشید. سعی کنید جهت روشنایی روشن داشته باشید تا یک تضاد تعریف شده جذاب بین چراغها و سایه ها ایجاد کنید که باعث می شود طرح شما بسیار متمایز شود.

اگر در صحنه خود نور مشخصی ندارید ، موضوع در عکس نهایی بسیار کسل کننده و پررنگ خواهد بود. می توانید به همان اندازه که می خواهید از چراغ استفاده کنید. اگر فکر می کنید نور طبیعی موجود بیش از حد قوی است و باعث ضربات شما می شود ، قرار گرفتن در معرض را در دوربین خود تنظیم کنید: قرار گرفتن در معرض صحیح همیشه بین 0 تا -1 است.

تفاوتهای بینایی بین نورهای 0 و -1
مرحله 3
با پیشینه سوژه سخاوتمند باشید. شاید این شخصی باشد ، اما از نظر من فکر می کنم

آموزش طراحی کارت ویزیت3

آموزش طراحی کارت ویزیت4

آموزش طراحی کارت ویزیت2

، ,کارت ,عکس ,یک ,ویزیت ,طراحی ,کارت ویزیت ,می توانید ,خود را ,را در ,می شود

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

از تو به تو ضمن خدمت فرهنگیان تفکر، سکوی پرواز بزرگترین مرکز تولید و فروش انواع محصولات ترمو چوب به قیمت کارخانه فن بیان و توسعه فردی زیبا بلاگ کاربرد فناوری سرای فایل چکیده ی ذهن و روان یک بیمار mu5icdl بهترین وبلاگ دانلود آهنگ با لینک مستقیم